TAC225K035P05
TAC225K035P05 Cornell Dubilier Knowles
TAC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 35V AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: 5
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAC225K035P05 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 35V AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: 5, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 35 V.