TAC476K010P06
TAC476K010P06 Cornell Dubilier Knowles
TAC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: 6
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAC476K010P06 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: 6, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.