TAC826K010P07
TAC826K010P07 Cornell Dubilier Knowles
TAC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 82UF 10% 10V AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: 7
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAC826K010P07 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 82UF 10% 10V AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: 7, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 10 V.