Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > TAS105K035P1A-F
TAS105K035P1A-F
TAS105K035P1A-F Cornell Dubilier - CDE
TAS-18398.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 1uF 35V 10%
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAS105K035P1A-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP TANT 1UF 10% 35V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TAS105K035P1A-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAS105K035P1A-F TAS105K035P1A-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles TAS.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 35V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V