TAS105M035P1A
TAS105M035P1A Cornell Dubilier Knowles
TAS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 1UF 20% 35V AXIAL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAS105M035P1A Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 1UF 20% 35V AXIAL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TAS105M035P1A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAS105M035P1A TAS105M035P1A Hersteller : Cornell Dubilier - CDE TAS-18398.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 1uF 35Volts