TAS107K010P1F
TAS107K010P1F Cornell Dubilier Knowles
TAS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 100UF 10% 10V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: F
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAS107K010P1F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 100UF 10% 10V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: F, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V.