TAS226K006P1C
TAS226K006P1C Cornell Dubilier Knowles
TAS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 22UF 10% 6V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAS226K006P1C Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 22UF 10% 6V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 6 V.