TAS474K035P1A-F
TAS474K035P1A-F Cornell Dubilier Knowles
TAS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 0.47UF 10% 35V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAS474K035P1A-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 0.47UF 10% 35V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Capacitance: 0.47 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TAS474K035P1A-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAS474K035P1A-F TAS474K035P1A-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE TAS-18398.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded .47uF 35V 10%