Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > TAS476K035P1G-F
TAS476K035P1G-F
TAS476K035P1G-F Cornell Dubilier - CDE
TAS-18398.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 47uF 35V 10%
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAS476K035P1G-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP TANT 47UF 10% 35V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: G, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TAS476K035P1G-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAS476K035P1G-F TAS476K035P1G-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles TAS.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 35V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: G
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V