Produkte > CUI DEVICES > TB001-500-05BK
TB001-500-05BK CUI Devices
Hersteller: CUI Devices
Description: I/C Rectangular
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Bag
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 5
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB001-500-05BK CUI Devices
Description: I/C Rectangular, Features: Interlocking (Side), Packaging: Bag, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 5, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TB001-500-05BK
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB001-500-05BK Hersteller : CUI Devices Terminal block, screw type, 5.00, horizontal, 5 poles, Black, slotted screw, PCB mount