Produkte > CUI DEVICES > TB0010-500-09GR
TB0010-500-09GR
TB0010-500-09GR CUI Devices
tb0010-500.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: 9 POLES, SCREW TYPE, HORIZONTAL,
Wire Gauge: 14-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 9
Wire Termination: Screw
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 250 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB0010-500-09GR CUI Devices
Description: 9 POLES, SCREW TYPE, HORIZONTAL,, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 9, Wire Termination: Screw, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 250 V.
Weitere Produktangebote TB0010-500-09GR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB0010-500-09GR TB0010-500-09GR Hersteller : Same Sky tb0010-500.pdf Fixed Terminal Blocks Terrminal Block, Screw Type, 9 Pole, 5.0mm pitch, PCB Mount, Slotted Screw