Produkte > SAME SKY > TB0010V-500-03GR
TB0010V-500-03GR
TB0010V-500-03GR Same Sky
tb0010v_500.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terrminal Block, Screw Type, 3 Pole, 5.0mm pitch, PCB Mount, Slotted Screw
auf Bestellung 2104 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB0010V-500-03GR Same Sky
Description: 3 POLES, SCREW TYPE, VERTICAL, 5, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screw, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 250 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1723 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Wire Gauge: 14-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screw
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 250 V