Produkte > CUI DEVICES > TB0010V-500-06GR
TB0010V-500-06GR
TB0010V-500-06GR CUI Devices
tb0010v-500.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: 6 POLES, SCREW TYPE, VERTICAL, 5
Wire Gauge: 14-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 6
Wire Termination: Screw
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 250 V
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB0010V-500-06GR CUI Devices
Description: 6 POLES, SCREW TYPE, VERTICAL, 5, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 6, Wire Termination: Screw, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 250 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 794 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TB0010V-500-06GR TB0010V-500-06GR Hersteller : Same Sky tb0010v_500.pdf Fixed Terminal Blocks Terrminal Block, Screw Type, 6 Pole, 5.0mm pitch, PCB Mount, Slotted Screw