Produkte > CUI DEVICES > TB0010V-500-07GR
TB0010V-500-07GR
TB0010V-500-07GR CUI Devices
tb0010v-500.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: 7 POLES, SCREW TYPE, VERTICAL, 5
Wire Gauge: 14-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 7
Wire Termination: Screw
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 250 V
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB0010V-500-07GR CUI Devices
Description: 7 POLES, SCREW TYPE, VERTICAL, 5, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 7, Wire Termination: Screw, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 250 V.