Produkte > CUI DEVICES > TB002V-500-09BE
TB002V-500-09BE CUI Devices
tb002v-500.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Box
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 9
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB002V-500-09BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 9, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TB002V-500-09BE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB002V-500-09BE TB002V-500-09BE Hersteller : Same Sky tb002v-500.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , vertical, 9 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount