Produkte > CUI DEVICES > TB003-500-P12BE
TB003-500-P12BE CUI Devices
tb003-500.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Packaging: Box
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 12
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB003-500-P12BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 12, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TB003-500-P12BE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB003-500-P12BE TB003-500-P12BE Hersteller : CUI Devices tb003-500-1550597.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 12 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount
Produkt ist nicht verfügbar
TB003-500-P12BE TB003-500-P12BE Hersteller : Same Sky tb003_500-3507901.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 12 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount