Produkte > CUI DEVICES > TB005-762-14BE
TB005-762-14BE
TB005-762-14BE CUI Devices
tb005_762-1550566.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 7.62 , horizontal, 14 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB005-762-14BE CUI Devices
Category: PCB terminal blocks, Description: Connector: PCB terminal block; 32A; 630V; PIN: 14; angled 90°, Type of connector: PCB terminal block, Current rating: 32A, Rated voltage: 0.63kV, Number of pins: 14, Spatial orientation: angled 90°, Electrical mounting: screw terminal; THT, Wire size: 26AWG...10AWG, Body colour: blue, Contacts pitch: 7.62mm.
Weitere Produktangebote TB005-762-14BE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB005-762-14BE Hersteller : Same Sky Category: PCB terminal blocks
Description: Connector: PCB terminal block; 32A; 630V; PIN: 14; angled 90°
Type of connector: PCB terminal block
Current rating: 32A
Rated voltage: 0.63kV
Number of pins: 14
Body colour: blue
Contacts pitch: 7.62mm