Produkte > CUI DEVICES > TB005-762-20BE
TB005-762-20BE CUI Devices
tb005-762.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 7.62
Packaging: Box
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 10-26 AWG
Pitch: 0.300" (7.62mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 20
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 30 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB005-762-20BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 7.62, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 10-26 AWG, Pitch: 0.300" (7.62mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 20, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 30 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TB005-762-20BE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB005-762-20BE TB005-762-20BE Hersteller : CUI Devices tb005_762-1550566.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 7.62 , horizontal, 20 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
Produkt ist nicht verfügbar
TB005-762-20BE TB005-762-20BE Hersteller : Same Sky tb005_762-3507533.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 7.62 , horizontal, 20 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount