Produkte > SAME SKY > TB005-762-P02BE
TB005-762-P02BE
TB005-762-P02BE Same Sky
tb005_762.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 7.62 , horizontal, 2 poles, CUI Blue, Phillipss screw, PCB mount
auf Bestellung 1810 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB005-762-P02BE Same Sky
Category: PCB terminal blocks, Description: Connector: PCB terminal block; 32A; 630V; PIN: 2; angled 90°, Current rating: 32A, Rated voltage: 0.63kV, Electrical mounting: screw terminal; THT, Connector variant: cross screw, Type of connector: PCB terminal block, Contacts pitch: 7.62mm, Number of pins: 2, Wire size: 26AWG...10AWG, Spatial orientation: angled 90°, Body colour: blue.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB005-762-P02BE Hersteller : CUI Devices tb005_762-2306961.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 7.62 , horizontal, 2 poles, CUI Blue, Phillipss screw, PCB mount
auf Bestellung 1294 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TB005-762-P02BE Hersteller : Same Sky Category: PCB terminal blocks
Description: Connector: PCB terminal block; 32A; 630V; PIN: 2; angled 90°
Current rating: 32A
Rated voltage: 0.63kV
Electrical mounting: screw terminal; THT
Connector variant: cross screw
Type of connector: PCB terminal block
Contacts pitch: 7.62mm