Produkte > CUI DEVICES > TB006-508-10BE
TB006-508-10BE
TB006-508-10BE CUI Devices
tb006-508.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Packaging: Box
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 10
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 12 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 217 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB006-508-10BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 10, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 12 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB006-508-10BE TB006-508-10BE Hersteller : CUI Devices tb006_508-2306877.pdf Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screw Type, Horizontal, 5.08 Pitch, 26 14 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 703 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TB006-508-10BE TB006-508-10BE Hersteller : Same Sky tb006_508.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 10 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount