Produkte > CUI DEVICES > TB006-508-19BE
TB006-508-19BE CUI Devices
tb006-508.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 19
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 12 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB006-508-19BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 19, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 12 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TB006-508-19BE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB006-508-19BE TB006-508-19BE Hersteller : CUI tb006-508-1550645.pdf Fixed Terminal Blocks screw type, 5.08 , horizontal, 19 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
Produkt ist nicht verfügbar
TB006-508-19BE TB006-508-19BE Hersteller : CUI Devices tb006_508-1550645.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 19 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount