Produkte > DIT > TB4-100GR
TB4-100GR
TB4-100GR DIT
TB4 Series.pdf
Hersteller: DIT
Description: LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, SEMKO
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 290 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V
Current: 100 A
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB4-100GR DIT
Description: LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, SEMKO, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 290 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V, Current: 100 A.