Produkte > DIT > TB6-5150D6DH
TB6-5150D6DH
TB6-5150D6DH DIT
TB6-2_5 G_H Series.pdf
Hersteller: DIT
Description: LINE FILTER 150A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, ENEC, SEMKO, UL, UR
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 290 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V
Current: 150 A
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB6-5150D6DH DIT
Description: LINE FILTER 150A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, ENEC, SEMKO, UL, UR, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 290 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V, Current: 150 A.