Produkte > SAME SKY > TBDR-07-15-GY
TBDR-07-15-GY
TBDR-07-15-GY Same Sky
tbdr_07_15_gy.pdf
Hersteller: Same Sky
DIN Rail Terminal Blocks Terminal Block, Din Rail, 1.5mm Pitch, Grey
auf Bestellung 699 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBDR-07-15-GY Same Sky
Description: 1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY, Packaging: Box, Color: Gray, Type: Feed Through, Termination Style: Push In, Spring, Number of Levels: 1, Terminal - Width: 3.5mm, Voltage - IEC: 500V, Voltage - UL: 300V, Wire Gauge or Range - AWG: 14-26 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm², Current - UL: 15 A, Current - IEC: 17.5 A, Number of Positions: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBDR-07-15-GY TBDR-07-15-GY Hersteller : CUI Devices tbdr-07-15-gy.pdf Description: 1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY
Packaging: Box
Color: Gray
Type: Feed Through
Termination Style: Push In, Spring
Number of Levels: 1
Terminal - Width: 3.5mm
Voltage - IEC: 500V
Voltage - UL: 300V
Wire Gauge or Range - AWG: 14-26 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm²
Current - UL: 15 A
Current - IEC: 17.5 A
Number of Positions: 4
auf Bestellung 726 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
TBDR-07-15-GY TBDR-07-15-GY Hersteller : CUI Devices tbdr_07_15_gy-3078074.pdf DIN Rail Terminal Blocks Terminal Block, Din Rail, 1.5mm Pitch, Grey