Produkte > CUI DEVICES > TBL-0020-500-03GR
TBL-0020-500-03GR
TBL-0020-500-03GR CUI Devices
tbl_0020_500-3439977.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks 3 Poles, Screwless, Vertical, 5.0 Pitch, 24-12 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL-0020-500-03GR CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, 2-20 POLES, GREE, Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring, Current: 20 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL-0020-500-03GR TBL-0020-500-03GR Hersteller : Same Sky tbl_0020_500.pdf Fixed Terminal Blocks 3 Poles, Screwless, Vertical, 5.0 Pitch, 24-12 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 573 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Box
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Current: 20 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V