Produkte > CUI DEVICES > TBL001-500-08GY-2GY
TBL001-500-08GY-2GY
TBL001-500-08GY-2GY CUI Devices
tbl001_500-3159354.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 5.00, horizontal, 8 poles, cool gray
auf Bestellung 519 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL001-500-08GY-2GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 18-20 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 8, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 5 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL001-500-08GY-2GY TBL001-500-08GY-2GY Hersteller : Same Sky tbl001_500-3511173.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 5.00, horizontal, 8 poles, cool gray
auf Bestellung 151 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated
Packaging: Tray
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 18-20 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 8
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 5 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V