Produkte > CUI DEVICES > TBL004V-508-13BE-2GY
TBL004V-508-13BE-2GY
TBL004V-508-13BE-2GY CUI Devices
tbl004v-508.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,
Packaging: Tray
Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 14-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 13
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 101 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL004V-508-13BE-2GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 13, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TBL004V-508-13BE-2GY
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL004V-508-13BE-2GY TBL004V-508-13BE-2GY Hersteller : CUI Devices tbl004v_508-2306816.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 5.08, Vertical, 13 poles, Blue w Grey button