Produkte > CUI DEVICES > TBL007A-500-06GY
TBL007A-500-06GY
TBL007A-500-06GY CUI Devices
tbl007a-500.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 6
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Part Status: Active
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 1312 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL007A-500-06GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 6, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Part Status: Active, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL007A-500-06GY TBL007A-500-06GY Hersteller : CUI Devices tbl007a_500-2306937.pdf Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screwless, 45 , 5.00 Pitch, 26 14 (AWG), Terminal Block Connector