Produkte > CUI DEVICES > TBL007A-500-10GY
TBL007A-500-10GY
TBL007A-500-10GY CUI Devices
tbl007a_500-2306937.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 5.00, 45, 10, Gray
auf Bestellung 406 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL007A-500-10GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,, Features: Interlocking (Side), Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 10, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Part Status: Active, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 10
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Part Status: Active
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V