Produkte > CUI DEVICES > TBL007A-508-19GY
TBL007A-508-19GY CUI Devices
tbl007a-508.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,
Packaging: Tray
Features: Interlocking (Side)
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 19
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL007A-508-19GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 19, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.