Produkte > CUI DEVICES > TBL008V-1000-17BE
TBL008V-1000-17BE CUI Devices
Wire Gauge: 4-18 AWG
Pitch: 0.394" (10.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 17
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Current: 66 A
Number of Levels: 1
Voltage: 600 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL008V-1000-17BE CUI Devices
Description: I/C Rectangular, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 4-18 AWG, Pitch: 0.394" (10.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 17, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Current: 66 A, Number of Levels: 1, Voltage: 600 V.