Produkte > SAME SKY > TBL009V-254-18GY-2GY
TBL009V-254-18GY-2GY
TBL009V-254-18GY-2GY Same Sky
tbl009v_254.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 2.54, Vertical, 18, Gray w Gray Button
auf Bestellung 449 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL009V-254-18GY-2GY Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 18-26 AWG, Pitch: 0.100" (2.54mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 18, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 5 A, Number of Levels: 1, Voltage: 150 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 396 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated
Packaging: Tray
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 18-26 AWG
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 18
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 5 A
Number of Levels: 1
Voltage: 150 V