Produkte > CUI DEVICES > TBLH10-350-19BK
TBLH10-350-19BK CUI Devices
tblh10-350.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: I/C Rectangular
Packaging: Tray
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 19
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10-350-19BK CUI Devices
Description: I/C Rectangular, Packaging: Tray, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 19, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.