Produkte > SAME SKY > TBLH10-381-06BK
TBLH10-381-06BK
TBLH10-381-06BK Same Sky
tblh10_381-3511269.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, 3.81 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 1057 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10-381-06BK Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.150" (3.81mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 6, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 6
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 1078 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
TBLH10-381-06BK TBLH10-381-06BK Hersteller : CUI Devices tblh10_381-3240824.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, 3.81 mm pitch, Black with Gray Button