Produkte > CUI DEVICES > TBLH10-381-12BK
TBLH10-381-12BK
TBLH10-381-12BK CUI Devices
tblh10-381.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Packaging: Box
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 12
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10-381-12BK CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.150" (3.81mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 12, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TBLH10-381-12BK
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBLH10-381-12BK TBLH10-381-12BK Hersteller : CUI Devices tblh10_381-3240824.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, 3.81 mm pitch, Black with Gray Button