Produkte > SAME SKY > TBLH10-500-08BK
TBLH10-500-08BK
TBLH10-500-08BK Same Sky
tblh10_500.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, High Temp, 5.00, Horizontal, 8, Black w Gray Button
auf Bestellung 314 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10-500-08BK Same Sky
Category: PCB terminal blocks, Description: Connector: PCB terminal block; 17.5A; 320V; PIN: 8; angled 90°, Type of connector: PCB terminal block, Current rating: 17.5A, Rated voltage: 0.32kV, Number of pins: 8, Spatial orientation: angled 90°, Electrical mounting: spring clamp, Body colour: black, Contacts pitch: 5mm, Wire size: 24AWG...16AWG.
Weitere Produktangebote TBLH10-500-08BK
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBLH10-500-08BK TBLH10-500-08BK Hersteller : CUI DEVICES tblh10-500.pdf Conn Terminal Block 8 POS 5mm Solder RA Thru-Hole 10A/Contact
Produkt ist nicht verfügbar
TBLH10-500-08BK Hersteller : Same Sky Category: PCB terminal blocks
Description: Connector: PCB terminal block; 17.5A; 320V; PIN: 8; angled 90°
Type of connector: PCB terminal block
Current rating: 17.5A
Rated voltage: 0.32kV
Number of pins: 8
Spatial orientation: angled 90°
Electrical mounting: spring clamp
Body colour: black
Contacts pitch: 5mm