Produkte > CUI DEVICES > TBLH10-508-06BK
TBLH10-508-06BK
TBLH10-508-06BK CUI Devices
tblh10-508.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Packaging: Box
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 6
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 770 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH10-508-06BK CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 6, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBLH10-508-06BK TBLH10-508-06BK Hersteller : CUI Devices tblh10_508-3240866.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, 5.08 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 770 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TBLH10-508-06BK TBLH10-508-06BK Hersteller : Same Sky tblh10_508-3511305.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, 5.08 mm pitch, Black with Gray Button