Produkte > SAME SKY > TBLH12V-508-05BK
TBLH12V-508-05BK
TBLH12V-508-05BK Same Sky
tblh12v_508-3511151.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, Vertical, 5.08 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 726 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH12V-508-05BK Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 5, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBLH12V-508-05BK TBLH12V-508-05BK Hersteller : CUI Devices tblh12v_508-3240942.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, Vertical, 5.08 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 726 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Box
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 5
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V