Produkte > CUI DEVICES > TBLH13-500-05BK
TBLH13-500-05BK
TBLH13-500-05BK CUI Devices
tblh13_500-3240896.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, Angled, 5.00 mm pitch, Black with Gray Button
auf Bestellung 1055 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH13-500-05BK CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Angled, Positions Per Level: 5, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Angled
Positions Per Level: 5
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V