Produkte > CUI DEVICES > TBLH13-500-07BK
TBLH13-500-07BK
TBLH13-500-07BK CUI Devices
tblh13-500.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Angled
Positions Per Level: 7
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBLH13-500-07BK CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Angled, Positions Per Level: 7, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TBLH13-500-07BK
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBLH13-500-07BK TBLH13-500-07BK Hersteller : CUI Devices tblh13_500-3240896.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, Angled, 5.00 mm pitch, Black with Gray Button
Produkt ist nicht verfügbar
TBLH13-500-07BK TBLH13-500-07BK Hersteller : Same Sky tblh13_500-3507053.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, Angled, 5.00 mm pitch, Black with Gray Button