Produkte > SAME SKY > TBP01R2-508-24BE
TBP01R2-508-24BE
TBP01R2-508-24BE Same Sky
tbp01r2-508.pdf
Hersteller: Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, 5.08,
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 24
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 20A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 24
Part Status: Active
Current - UL: 16 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 202 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP01R2-508-24BE Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, 5.08,, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 24, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 20A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 24, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 16 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP01R2-508-24BE TBP01R2-508-24BE Hersteller : CUI Devices tbp01r2_508-2306819.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 5.08 Pitch, Terminal Block Connector