Produkte > SAME SKY > TBP03P1-350-03BEGY
TBP03P1-350-03BEGY
TBP03P1-350-03BEGY Same Sky
tbp03p1-350.pdf
Hersteller: Same Sky
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Vertical, 3.5 Pitch, 28 16 (AWG), Terminal Block
auf Bestellung 771 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP03P1-350-03BEGY Same Sky
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, VERTICAL,, Packaging: Box, Features: Push Button Actuated, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 3, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Plug, Female Sockets, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Wire Gauge or Range - AWG: 16-28 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm², Positions Per Level: 3, Plug Wire Entry: 180°, Contact Mating Finish: Nickel, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP03P1-350-03BEGY TBP03P1-350-03BEGY Hersteller : CUI Devices tbp03p1_350-2853890.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Vertical, 3.5 Pitch, 28 16 (AWG), Terminal Block
auf Bestellung 775 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 3
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Plug, Female Sockets
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Current - IEC: 7A
Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm²
Positions Per Level: 3
Plug Wire Entry: 180°
Contact Mating Finish: Nickel
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V