Produkte > SAME SKY > TBP04P1-500-05BE
TBP04P1-500-05BE
TBP04P1-500-05BE Same Sky
tbp04p1-500.pdf
Hersteller: Same Sky
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Horizontal, 5.0 Pitch, 28 12 (AWG), Terminal Block
auf Bestellung 423 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP04P1-500-05BE Same Sky
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, HORIZONTA, Features: Retention Latches (Non-Wire Side), Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 5, Pitch: 0.197" (5.00mm), Type: Plug, Female Sockets, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Screw, Current - IEC: 10A, Number of Levels: 1, Wire Gauge or Range - AWG: 12-28 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.5-2.5mm², Positions Per Level: 5, Plug Wire Entry: 180°, Contact Mating Finish: Nickel, Part Status: Active, Current - UL: 15 A, Voltage - IEC: 630 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Retention Latches (Non-Wire Side)
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 5
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Type: Plug, Female Sockets
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Screw
Current - IEC: 10A
Number of Levels: 1
Wire Gauge or Range - AWG: 12-28 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.5-2.5mm²
Positions Per Level: 5
Plug Wire Entry: 180°
Contact Mating Finish: Nickel
Part Status: Active
Current - UL: 15 A
Voltage - IEC: 630 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 497 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
TBP04P1-500-05BE TBP04P1-500-05BE Hersteller : CUI Devices tbp04p1_500-2853941.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Horizontal, 5.0 Pitch, 28 12 (AWG), Terminal Block