Produkte > SAME SKY > TBP04P1-500-10BE
TBP04P1-500-10BE
TBP04P1-500-10BE Same Sky
tbp04p1-500.pdf
Hersteller: Same Sky
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Horizontal, 5.0 Pitch, 28 12 (AWG), Terminal Block
auf Bestellung 232 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP04P1-500-10BE Same Sky
Category: Pluggable terminal blocks, Description: Connector: pluggable terminal block; plug; female; 10A; 630V; 5mm, Type of connector: pluggable terminal block, Connector: plug, Kind of connector: female, Current rating: 10A, Rated voltage: 0.63kV, Number of pins: 10, Spatial orientation: straight, Electrical mounting: screw terminal, Body colour: blue, Contacts pitch: 5mm, Wire size: 28AWG...12AWG.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 344 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
TBP04P1-500-10BE Hersteller : Same Sky tbp04p1-500.pdf Category: Pluggable terminal blocks
Description: Connector: pluggable terminal block; plug; female; 10A; 630V; 5mm
Type of connector: pluggable terminal block
Connector: plug
Kind of connector: female
Current rating: 10A
Rated voltage: 0.63kV
Number of pins: 10
Spatial orientation: straight
Electrical mounting: screw terminal
Body colour: blue
Contacts pitch: 5mm