Produkte > SAME SKY > TBP04R12-500-10BE
TBP04R12-500-10BE
TBP04R12-500-10BE Same Sky
tbp04r12-500.pdf
Hersteller: Same Sky
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Horizontal, 5.0 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 1519 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP04R12-500-10BE Same Sky
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, RECEPTACL, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 10, Pitch: 0.197" (5.00mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 10A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 10, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 15 A, Voltage - IEC: 400 V, Voltage - UL: 300 V.
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 10
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 10A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 10
Header Orientation: 90°, Right Angle
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 15 A
Voltage - IEC: 400 V
Voltage - UL: 300 V