Produkte > SAME SKY > TBP04R3-500-04BE
TBP04R3-500-04BE
TBP04R3-500-04BE Same Sky
tbp04r3_500-3511175.pdf
Hersteller: Same Sky
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 5.0 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 958 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP04R3-500-04BE Same Sky
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, RECEPTACL, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 4, Pitch: 0.197" (5.00mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (2 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 10A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 4, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 15 A, Voltage - IEC: 400 V, Voltage - UL: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP04R3-500-04BE TBP04R3-500-04BE Hersteller : CUI Devices tbp04r3_500-2853936.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 5.0 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 463 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 4
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (2 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 10A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 4
Part Status: Active
Current - UL: 15 A
Voltage - IEC: 400 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 1594 Stücke:
Mindestbestellmenge: 12
TBP04R3-500-04BE Hersteller : Same Sky tbp04r3-500.pdf Category: Pluggable terminal blocks
Description: Connector: pluggable terminal block; socket; male; on PCBs; THT
Type of connector: pluggable terminal block
Connector: socket
Kind of connector: male
Mechanical mounting: on PCBs
Electrical mounting: THT
Contact material: copper alloy
Contact plating: tinned
Flammability rating: UL94V-0
Contacts pitch: 5mm
Operating temperature: -40...105°C