Produkte > SAME SKY > TBP04R3-500-07BE
TBP04R3-500-07BE
TBP04R3-500-07BE Same Sky
tbp04r3-500.pdf
Hersteller: Same Sky
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, RECEPTACL
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 7
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (2 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 10A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 7
Part Status: Active
Current - UL: 15 A
Voltage - IEC: 400 V
Voltage - UL: 300 V
auf Bestellung 649 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP04R3-500-07BE Same Sky
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, RECEPTACL, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 7, Pitch: 0.197" (5.00mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (2 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 10A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 7, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 15 A, Voltage - IEC: 400 V, Voltage - UL: 300 V.
Weitere Produktangebote TBP04R3-500-07BE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP04R3-500-07-BE Hersteller : CUI Devices Description: I/C Rectangular
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 7
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Termination Style: Solder
Current - IEC: 10A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 7
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Current - UL: 15 A
Voltage - IEC: 400 V
Voltage - UL: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
TBP04R3-500-07BE Hersteller : CUI Devices tbp04r3_500-2853936.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal Block, Pluggable Male Pin Header, Vertical, Open End, 5, 7 Poles, Blue
Produkt ist nicht verfügbar
TBP04R3-500-07BE Hersteller : Same Sky tbp04r3_500-3511175.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal Block, Pluggable Male Pin Header, Vertical, Open End, 5, 7 Poles, Blue