Produkte > SAME SKY > TBP05R2-762-10BE
TBP05R2-762-10BE
TBP05R2-762-10BE Same Sky
tbp05r2_762.pdf
Hersteller: Same Sky
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 7.62 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 113 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBP05R2-762-10BE Same Sky
Category: Pluggable terminal blocks, Description: Connector: pluggable terminal block; socket; male; 10A; 630V; THT, Electrical mounting: THT, Kind of connector: male, Type of connector: pluggable terminal block, Connector: socket, Spatial orientation: straight, Contacts pitch: 7.62mm, Number of pins: 10, Current rating: 10A, Rated voltage: 0.63kV, Body colour: blue.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBP05R2-762-10BE TBP05R2-762-10BE Hersteller : CUI Devices tbp05r2_762-2853865.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 7.62 Pitch, Terminal Block
auf Bestellung 173 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
TBP05R2-762-10BE Hersteller : Same Sky tbp05r2-762.pdf Category: Pluggable terminal blocks
Description: Connector: pluggable terminal block; socket; male; 10A; 630V; THT
Electrical mounting: THT
Kind of connector: male
Type of connector: pluggable terminal block
Connector: socket
Spatial orientation: straight
Contacts pitch: 7.62mm
Number of pins: 10
Current rating: 10A
Rated voltage: 0.63kV