Produkte > TDK CORPORATION > TCE0806G-900-2P
TCE0806G-900-2P
TCE0806G-900-2P TDK Corporation
TCE0806G.pdf
Hersteller: TDK Corporation
Description: CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD ESD
Features: TVS Diode ESD Protection
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0302 (0806 Metric), 6 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 3.5Ohm
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCE0806G-900-2P TDK Corporation
Description: CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD ESD, Features: TVS Diode ESD Protection, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0302 (0806 Metric), 6 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.018" (0.45mm), Voltage Rating - DC: 10V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 3.5Ohm, Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote TCE0806G-900-2P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCE0806G-900-2P TCE0806G-900-2P Hersteller : TDK cmf_commercial_signal_tce0806s_en.pdf Common Mode Chokes / Filters 90ohms 2.7ohms 0.1A USB 3.0