Produkte > TDK CORPORATION > TCE0806S-350-2P
TCE0806S-350-2P
TCE0806S-350-2P TDK Corporation
TCE0806S.pdf
Hersteller: TDK Corporation
Description: CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.8Ohm
Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 4735 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCE0806S-350-2P TDK Corporation
Description: CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD, Features: TVS Diode ESD Protection, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0302 (0806 Metric), 6 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.018" (0.45mm), Voltage Rating - DC: 10V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.8Ohm, Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote TCE0806S-350-2P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TCE0806S-350-2P TCE0806S-350-2P Hersteller : TDK cmf_commercial_signal_tce0806s_en.pdf Common Mode Chokes / Filters 35ohms 1.5ohms 0.1A USB 3.0
auf Bestellung 17250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
TCE0806S-350-2P TCE0806S-350-2P Hersteller : TDK Corporation TCE0806S.pdf Description: CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA